Csapatbajnoki eredmények

  2012-13. 2011-12. 2010-11. 2009-10. 2008-09. 2007-08. 2006-07. 2005-06. 2004-05.  
 

A 2004-2005 ÉVI SENIOR CSAPATBAJNOKSÁG

Senior csapatbajnokság rájátszás, Squash Berek Tatabánya 2005. 06. 12.

I. hely: World Class

II. hely: Öntöde Szombathely

III. hely: Online

IV. Squashberek; V. Szeged; VI. Aranykör I.; VII. Topgrund; VIII. Aranykör nők

A Győztesek. Álló sor: Képes Gábor, Boda Réka, Gasztonyi Tamás, Horváth Tibor, Balla Csaba, Dákai István, Panda István, Radványi Róbert. Elöl: Kovács Papa Tibor, Krasznai Gábor, Sákovics Péter.

      

Hastánc és a csodálója: Gosztonyi István.

     

Fáj és nézzük

         

Ezt nektek fiúk...

A képeket készítette: Veress György

 

2004-2005 ÉVI SENIOR CSAPATBAJNOKSÁG ELSŐ FORDULÓ EREDMÉNYEI

 

A csoport:

 

Szeged               -           Arany Kör

0       -         4   

Pálka István                 -          Kádár János                0/3

Parrot, Jeremy             -          Szentpéteri Zsolt           0/3

Pápai Miklós               -          Nándori Levente          0/3

Török György              -          Nagyiványi Tamás        0/3

 

On Line                      -           Arany Kör I.

4              -           0

 Kovács Tibor              -          Hrabovszky Zsolt         3/0

Képes Gábor       -         Veress György       3/0

Krasznai Gábor           -          Sulyok Tibor                3/1

Futsek Zoltán               -          Gosztonyi István          3/1

 

Szeged                             -           World Class

            2         -           2

(szettaránnyal World Class 7/6)

 Pálka István                 -          Kovács István              3/0

Parrot, Jeremy             -          Erdős Csaba                0/3

Pápai Miklós               -          Dákai István                3/1

Török György              -          Horváth Tibor              0/3

 

World Class               -           Arany Kör I.

    4        -         0

 Kovács István              -          Hrabovszky Zsolt         3/1

Erdős Csaba             -         Veress György           3/0

Dákai István                 -          Sulyok Tibor                3/0

Horváth Tibor              -          Gosztonyi István          3/0

 

On Line                      -           Arany Kör II.

       1      -           3

 Képes Gábor               -          Kádár János                1/3

Székely Krisztina         -          Nagyiványi György      2/3

Krasznai Gábor           -          Nándori Levente          3/0

Futsek Zoltán               -          Nagyiványi Tamás        2/3

  

 

B csoport:

 

   Topgrund                 -           Arany Kör III.

3           -          1

 Szabó István                -          llenfél nélkül               3/0

Molnár Ferenc             -          Nagymihály László       0/3

Dudzik Gyula               -          Hujber Tamás              3/2

Boros Róbert               -          Somogyvári András     3/0

 

        Öntöde                -           Arany Kör Női

 3            -           1

 Márkus István              -          Soltész Erika                2/3

Nagy Ferenc                -          Sporeth Mónika           3/1

Pilhoffer Béla               -          McGuiness Katalin       3/0

Radványi Róbert          -          Kovács Tiborné           3/0

 

Topgrund               -           Club Tihany

3           -           1

 abó István                -          Hais Barnabás             3/1

Molnár Ferenc             -          Feredős József             3/2

Dudzik Gyula               -          Kurbucz Tamás           0/3

Boros Róbert               -          Tóth Balázs                  3/1

 

Arany Kör Női           -           Squashberek

   0            -           4

 Soltész Erika                -          Sirkó István                 2/3

Sporeth Mónika           -          Bottyán István              0/3

McGuiness Katalin       -          Lukács Csaba              0/3

Kovács Tiborné           -          Baksai Lajos                0/3

 

Topgrund                   -           Squashberek

   0           -           4

 Szabó István                -          Sevecsek János           0/3

Molnár Ferenc             -          Hurme, Antti                0/3

Dudzik Gyula               -          Lukács Csaba              0/3

Boros Róbert               -          Baksai Lajos                2/3

 

Club Tihany               -           Arany Kör Női

 2          -           2

(szettaránnyal Club Tihany 8/6)

 Hais Barnabás             -          Soltész Erika                0/3

Feredős József             -          Sporeth Mónika           2/3

Kurbucz Tamás           -          McGuiness Katalin       3/0

Tóth Balázs                  -          Kovács Tiborné           3/0

 

Öntöde                   -           Arany Kör III.

4         -           0

 Nagy Ferenc                -          ellenfél nélkül               3/0

Radványi Róbert          -          Nagymihály László       3/1

Sákovics Péter              -          Hujber Tamás              3/0

Pilhoffer Béla               -          Somogyvári András     3/0

 

Squashberek              -           Club Tihany

       4         -           0

 Sirkó István                -          Hais Barnabás             3/0

Sevecsek János             -          Feredős József             3/0

Lukács Csaba              -          Kurbucz Tamás           3/0

Baksai Lajos                -          Tóth Balázs                  3/1

 

 

A verseny állása az első forduló után:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A csoport:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szett

meccs

győzelem

pont

 

 

 

 

 

 

1.

Arany Kör II.

21

7

2

66

2.

World Class

19

6

2

60

3.

On Line

20

5

1

55

4.

Szeged

6

2

 

16

5.

Arany Kör I.

3

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

B csoport:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szett

meccs

győzelem

pont

 

 

 

 

 

 

1.

Squashberek

36

12

3

111

2.

Öntöde

23

7

2

70

3.

Topgrund

20

6

2

62

4.

Club Tihany

16

3

1

43

5.

Arany Kör Női

12

3

 

30

6.

Arany Kör III.

6

1

 

14

 

 

 

 

 

Elvertek bennünket, mint szikvizes a paripáját !!!

 

(korán kellett kelni, messze van Szeged, igaz szépen sütött a nap)

 

Nem elég, hogy megvert bennünket a szegedi csapat (gratulálunk a dicső tetthez), de megsérült csapatunk oszlopos tagja a Gosztonyi Pisti, aki most néhány hétre gipszcsizmát viselhet (addig sem kopik a cipője). Gyógyulj tehát meg Pista gyorsan, mert bár nélküled sem kaphattunk volna jobban ki, de azért veled mennyivel jobb a szegedi halászlé!

 

2004-2005 ÉVI SENIOR CSAPATBAJNOKSÁG MÁSODIK FORDULÓ EREDMÉNYEI

 

 A csoport: 

Arany Kör I.              -           Arany Kör II.
                        4          :           0  (Nem jelent meg) 
World Class               -           Arany Kör II.
                        3          :           0  (Nem jelent meg) 
 
World Class               -           On Line
                        2          -           2  (pontaránnyal On Line  80/96) 
ellenfél nélkül               -          Képes Gábor               0/3
Balla Csaba                 -          Tóth Béla                     3/0
Dákai István                -          Krasznai Gábor           1/3
Horváth Tibor              -          Futsek Zoltán               3/1 
 
Szeged                -          Arany Kör I.
4          :           0 
Pálka István                 -          Zeitler Gábor               3/0
Jeremy Parrot           -          Varga Kovács Károly  3/0
             Pápai Miklós               -          Gosztonyi István 3/0 (sérülés miatt)
Török György               -          Sulyok Tibor                3/0 
 
  Szeged              -           On Line
       2          -           2
            (szettaránnyal Szeged 8/7) 
Pálka István                 -          Képes Gábor               2/3
Jeremy Parrot              -          Tóth Béla                     0/3
Pápai Miklós               -          Krasznai Gábor           3/1
Török György              -          Futsek Zoltán               3/0
 
B csoport:
 
Öntöde                       -           Squashberek
      4          -           0 
Panda István                -          ellenfél nélkül               3/0
Radványi Róbert          -          Siroki Gusztáv             3/0
Pilhoffer Béla               -          Sirkó István                 3/0
Sákovics Péter             -          Antti Hurme                 3/0 
 
Öntöde                       -           Tpogrund
                        4          -           0   (Nem jelent meg) 
Öntöde                                   -           Club Tihany
                        4          -           0  (Nem jelent meg) 
Arany Kör Női           -           Topgrund
                        4          -           0   (Nem jelent meg) 
Squashberek              -           Arany Kör III.
                        3          -           0    (Nem jelent meg) 
Arany Kör Női           -           Arany Kör III:
                        4          -           0    (Nem jelent meg) 
Club Tihany               -           Arany Kör III.
                        0          -           0
(Nem jelent meg)                     (Nem jelent meg)

A verseny állása: 

 

 

A csoport

 

 

 

 

 

 

össz. pont

 

első ford.

szett

meccs

győzelem

második ford.

1.

107

World Class

60

16

5

1

47

2.

96

On Line

55

14

4

1

41

3.

78

Szeged

16

20

6

2

62

4.

43

Arany Kör I.

6

12

4

1

37

5.

24

Arany Kör II.

66

 

 

-42

-42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B csoport

 

 

 

 

 

 

össz. pont

 

első ford.

szett

meccs

győzelem

második ford.

1.

181

Öntöde

70

36

12

3

111

2.

140

Squashberek

111

9

3

1

29

3.

104

Arany Kör Női

30

24

8

2

74

4.

14

Topgrund

62

 

 

-48

-48

5.

-5

Club Tihany

43

 

 

-48

-48

6.

-52

Arany Kör III.

14

 

 

-66

-66

 

A rájátszás beosztása: 
1 – 4 helyért:
World Class     -          Squashberek
Öntöde                        -          On Line
(Két győztes első, két vesztes harmadik helyért.) 
5 – 8 helyért 
Szeged             -          Topgrund
Arany Kör Női        -           Arany Kör I.
(Két győztes ötödik, két vesztes hetedik helyért.) 
9 – 11 helyért 
Arany Kör II. – Club Tihany – Arany Kör III.
(körbe) 
 
A rájátszás ideje június első fele (még pontosítás alatt), helye Tatabánya.
 

Copyright © 2002 [Senior-squash] Minden jog fenntartva - Módosítva:2012. november 11.